Kuriame privačius ir komercinius interjerus, projektuojame baldus, prekybinę įrangą, vidaus ir lauko reklamą, apšvietimą.

Interjeras

Pirmame etape sukuriama koncepcija (eskizai, keli alternatyvūs variantai).
Antrame etape tobulinama koncepcija - paruošiami planai, pjūviai, vaizdai.
Galutinis etapas - pilnos darbinės dokumentacijos užsakovui paruošimas.


Baldai ir prekybinė įranga

Baldai arba prekybinė įranga gali būti projektuojami kaip atskiri objektai, arba kaip mūsų sukurto interjero neatsiejama dalis. Užsakovui toks iš pirmo žvilgsnio paprastai atrodantis dalykas, kaip baldo ar prekybinės įrangos projektas, iš tikrųjų reikalauja daugybės žinių šioje srityje pritaikymo. Pradedant tokiais esminiais dalykais kaip ergonomika, dizainas, funkcionalumas ir baigiant medžiagų savybių supratimu. Šis procesas reikalauja iš architekto arba dizainerio nuolatinio tobulėjimo, nes viskas prasideda nuo idėjos, o jai realizuoti yra begalybė būdų, iš kurių reikia išgryninti geriausią.

Vidaus ir lauko reklama

Neatsiejama komercinių ir prekybinių erdvių dalis - vidaus ir lauko reklama. Iškabos, plakatai, šviesdėžės, reklaminiai stovai. Tai yra vienas iš būdų sukurti nuotaiką, išpopuliarinti prekinį ženklą, paskatinti pardavimus.

Mūsų tikslas - padėti užsakovui sukurti sėkmingą įvaizdį, bei stimuliuoti pardavimus.

Apšvietimas

Bet koks interjeras bus nepilnavertis be teisingo apšvietimo. Komercinėse erdvėse teisingas apšvietimas (tinkamas spektras, bendras stiprumas, logiškai sudėti akcentai) skatina pardavimus. Privačiose - sukuria tam tikrai erdvei būdingą nuotaiką - stimuliuoja, atpalaiduoja, priduoda saugumo, jaukumo jausmą. Mūsų užduotis - teisingai identifikuoti, kokiai erdvei koks apšvietimas reikalingas, bei paversti tai realybe. Tai dar viena mūsų paslauga - apšvietimo projektavimas, šviestuvų parinkimas bei jų gamybą.
* Kainos su PVM, be pristatymo išlaidų