Pristatymo informacija

Užsakinėdami prekes www.dsprendimai.lt internetinėje parduotuvėje Jūs galite pasirinkti patogiausią pristatymo būdą arba atsiimti jas patys iš įmonės sandėlio:

1. Atsiimant patiems tiesiai iš sandėlio:

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės prekių sandėlio (koordinatės ir žemėlapis kontaktų skiltyje). Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes sandėlyje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

2. Per autobusų siuntas:

Lietuvoje iki 15kg svorio prekes atsiimant patiems, galime jas pristatyti autobusų siuntomis pagal galiojančias kainas:
http://www.siuntosautobusais.lt/siuntos-lietuvoje/kainos plius 3EUR su PVM pristatymo į stotį mokestis.

Pasirinkus šį pristatymo būdą su Jumis bus susisiekta Jūsų prisiregistravimo metu nurodytu elektroniniu paštu, į kurį išsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Prekės pristatymo laikotarpis (1-3 darbo dienos), kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes.

SVARBU! PVM sąskaitoje-faktūroje, kurią gausite su preke, prekės gavėju įvardijamas asmuo iš kurio sąskaitos gautas apmokėjimas). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu arba telefonu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

3. Kurjerių siuntomis:

Kaina:

Iki 5kg - 6EUR su PVM

Nuo 5kg iki 20kg - 10EUR su PVM

Nuo 20kg iki 31,5kg - 14EUR su PVM

Sunkesnių siuntų negu 31,5kg kaina apskaičiuojama individualiai po užsakymo ir pranešama elektroniu paštu arba telefonu. Jeigu siuntos svoris viršija 31,5kg arba krovimo darbams reikalinga papildoma krovimo technika, iškrovimu turi pasirūpinti GAVĖJAS. Neužsisakius prekės(-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią(-ias) prekę(-es) iki Jūsų nurodyto namo. Iškrovimo darbams skiriama 30 min. Kiekvienos papildomos 30 min. apmokestinamos pagal siuntų įmonės įkainius.

Pasirinkus šį pristatymo būdą su Jumis bus susisiekta Jūsų prisiregistravimo metu nurodytu elektroniniu paštu, į kurį išsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Prekės pristatymo laikotarpis (1-3 darbo dienos), kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes.

SVARBU!
PVM sąskaitoje-faktūroje, kurią gausite su preke, prekės gavėju įvardijamas asmuo iš kurio sąskaitos gautas apmokėjimas). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu arba telefonu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

4. Mūsų įmonės transportu (Lietuvoje, jeigu yra galimybė):

Didesnį prekių kiekį, stambiagabarites ar sunkias prekes Lietuvoje esant galimybei "iki durų" galime pristatyti įmonės transportu:
Kaina už 1km skaičiuojant tik į vieną pusę nuo Kauno miesto: 0,5EUR/km su PVM.


Prekes, pažymėtas „Nėra sandėlyje“ galite užsakyti atsiuntę mums užsakymą, laiško forma.

Iškilus neaiškumams dėl prekių pristatymo ir kitos informacijos kreiptis tel.: +370-635-75533 arba +370-656-66341

* Kainos su PVM, be pristatymo išlaidų