Shipping and Charges

For shipping and charges please contact us by phone or e-mail (go to the bottom of the page and press "CONTACT").


When you are ordering goods from www.dsprendimai.lt online store you can choose the most convenient method of delivery or to take it from our company warehouse:

1. Withdrawals from our warehouse which is located near the city of Kaunas in Lithuania (we will contact you and agreed the withdrawal time)

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės prekių sandėlio (koordinatės ir žemėlapis kontaktų skiltyje). Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes sandėlyje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

2. Via bus shipments (just in Lithuania)

Lietuvoje iki 15kg svorio prekes atsiimant patiems, galime jas pristatyti autobusų siuntomis pagal galiojančias kainas:
http://www.siuntosautobusais.lt/siuntos-lietuvoje/kainos plius 3EUR with VAT pristatymo į stotį mokestis.

Pasirinkus šį pristatymo būdą su Jumis bus susisiekta Jūsų prisiregistravimo metu nurodytu elektroniniu paštu, į kurį išsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Prekės pristatymo laikotarpis (1-3 darbo dienos), kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes.

SVARBU! PVM sąskaitoje-faktūroje, kurią gausite su preke, prekės gavėju įvardijamas asmuo iš kurio sąskaitos gautas apmokėjimas). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu arba telefonu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

3. Via courier shipments (prices in Lithuania):

Till 5kg - 6EUR with VAT

From 5kg till 20kg - 10EUR with VAT

From 20kg till 31,5kg - 14EUR with VAT

Sunkesnių siuntų negu 31,5kg kaina apskaičiuojama individualiai po užsakymo ir pranešama elektroniu paštu arba telefonu. Jeigu siuntos svoris viršija 31,5kg arba krovimo darbams reikalinga papildoma krovimo technika, iškrovimu turi pasirūpinti GAVĖJAS. Neužsisakius prekės(-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią(-ias) prekę(-es) iki Jūsų nurodyto namo. Iškrovimo darbams skiriama 30 min. Kiekvienos papildomos 30 min. apmokestinamos pagal siuntų įmonės įkainius.

Pasirinkus šį pristatymo būdą su Jumis bus susisiekta Jūsų prisiregistravimo metu nurodytu elektroniniu paštu, į kurį išsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Prekės pristatymo laikotarpis (1-3 darbo dienos), kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes.

SVARBU!
PVM sąskaitoje-faktūroje, kurią gausite su preke, prekės gavėju įvardijamas asmuo iš kurio sąskaitos gautas apmokėjimas). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu arba telefonu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

4. With our company's transport in Lithuania teritory (if there is possibility):

Counting from Kaunas city: 0,5EUR/km with VAT included.


Prekes, pažymėtas „Nėra sandėlyje“ galite užsakyti atsiuntę mums užsakymą, laiško forma. Iškilus neaiškumams dėl prekių pristatymo ir kitos informacijos kreiptis tel.: 861035633, 863575533

* incl. VAT, plus shipping